Wyszukiwarka

Logowanie

Zarejestruj się

Prywatne kwatery czy apartamenty? Zakopane bez tajemnic!


Moim ukochanym miastem jest zimowa stolica Polski – Zakopane. Apartamenty wynajęłam tam ostatnio w Zakopaneapartamentylux.pl – pięknie położonym i bardzo komfortowym obiekcie hotelowym. Nie jestem osobą wymagającą, dlatego dotychczas zawsze zatrzymywałam się w prywatnych kwaterach. Znajoma poleciła mi jednak te apartamenty w Zakopanem, więc pomyślałam, że ten jeden jedyny raz mogę pozwolić sobie na odrobinę luksusu.


113391(14)


Nie zawiodłam się. Jakość i standard, które otrzymałam po bardzo niskiej cenie sprawiły, że nigdy już nie będą nawet rozważać zarezerwowania noclegów w prywatnych kwaterach. Kocham Zakopane, apartamenty więc nie były mi dotychczas potrzebne do szczęścia – w pełni satysfakcjonowała mnie sama obecność w tym jakże urokliwym mieście. Zrozumiałam jednak, że wygoda również jest ważna – własny aneks kuchenny, duża łazienka i balkon – tym właśnie zaskoczyło mnie Zakopane. W wynajętych apartamentach czułam, że sprawiam sobie samej radość, a pobyt w tym mieście nigdy nie był jeszcze tak udany.


Zakopane i Apartamenty113391(34)


Uważam, że każdy z nas powinien czasem sprawić sobie samemu jakąś miłą niespodziankę. Relaks i cudowne samopoczucie są wtedy gwarantowane. Jestem tego najlepszym przykładem – z mojego wypadku powróciłam wypoczęta jak jeszcze nigdy dotąd!

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!